Hurley Корп Капа со Црна боја

Hurley Корп Капа со Црна боја

DEN 719.76

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 46% Rayon, 33% Памук, 19% Полиестер, 2% Elastane.Предвремени затворање.Flexfit.Закривен врв (Permacurve).Извезена аерација дупки.Извезена Hurley брендирање.Ако сакате повеќе од адвокатско капа, изберете го ова стилски Hurley мажите капа со своите флексибилни одговара вие ќе бидете во можност да остане кул и сува во текот на летото.Hurley mens безбол капи не се само функционална; ова е храбар црна капа со везени Hurley логото само над својот рамен врв.Да им помогне на воздухот циркулира постојат перфорирани дупки да им овозможи на воздушни во додека snapback затворање овозможува на вашето совршено се вклопуваат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа