POXIMI Дете Доенче Поврзана Beanie Капа Бебе Момчиња Зимски Капи Девојки Топло Отворено Спортски Шапка

POXIMI Дете Доенче Поврзана Beanie Капа Бебе Момчиња Зимски Капи Девојки Топло Отворено Спортски Шапка

DEN 287.76

Достапност

Печати на враќање превозот етикета.Рака Мие Само.ЕДНА ГОЛЕМИНА : Тоа е прилично дебел и тоа е доволно широк за да ги собере различни глава големини.Тоа е одличен квалитет, многу топло, и се вклопува малку ангели' глава совршено!Тоа, исто така, останува вклучен и не се движи околу кога тие трчаат наоколу и да игра. ЕДНОСТАВНА ШАПКА - бебето beanie шапка со , не лепенка, не патент.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : Овие разноврсна и симпатична дете beanies се убави подароци за роденден или друг важен настан.Печати на враќање превозот етикета.Многу разноврсна.ШАПКА ФУНКЦИЈА.ГОЛЕМА BEANIES : Тие се направени од пријатен материјал и овие се многу популарни бебе beanies па у не беше изненаден на сите како добро тоа изгледаше.Ако треба да се мијат оваа момчиња зимска шапка, Рака мие со топла вода и виси тоа да се исуши.Тие можеби се малку големи за главата право сега и тие лизгајте надолу за да ги покрие очите и треба да се прилагодат, но тоа не чини да се мачат, но тој ќе прерасне во нив и тие ќе се вклопат за некое време.Тие се мали и свитлива, лесно за вашите деца да се стави во нивното училиште торба и да ги преземат наоколу.ЗИМСКА ШАПКА : Бебе момци можат да го носат овој плетени капа како што е прикажано на сликите како beanie или вие не навивам на крај да се направи тоа одговара повеќе удобно.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Нашата плетени бебе момче капи одговара на младата убаво и лесно оди со речиси секој еден од бебе облека.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Jack Wolfskin Stormlock Pompom Beanie
  • Новак

Jack Wolfskin Stormlock Pompom Beanie

DEN 632.64

ШЕЛ : 50% АКРИЛ, 50% ВОЛНА НАДЕЖ : 100% ПОЛИЕСТЕР.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.волна и акрил �