Бебе Шапка Зима Девојка Beanie со Руно Наредени Врвот Пом Пом Earflap Топла Капа Одговара за 1T-3T

Бебе Шапка Зима Девојка Beanie со Руно Наредени Врвот Пом Пом Earflap Топла Капа Одговара за 1T-3T

DEN 311.76

Достапност

Се повлече На затворање. [Девојчето Зимска Шапка за 1 T-3 T ] : деца' зимски капи се изработени од акрилни влакна и поларните руно, пријатна и топла, се задржи вашата девојка главата и вратот топло, суштински деца' облека додаток во есен и зима. [Поврзана Капа со Уво Размавта и Врвот Пом Дизајн] : Деца изгуби повеќе телесната топлина преку нивните глави.Капи и шапки се од суштинско значење за нив.На beanie шапка избрана на earflap и врвот пом дизајн, се повлече на затворање, покривање на дете главата и ушите, намалување на главата на кожата изложеност на зиморничав воздух. [Безбедноста на Детето Кожата] : материјал на деца шапка се еко-пријателски, кожата-пријателски и не-иритирачки, формалдехид-бесплатно, без флуоресцентни агент.Мека деца девојка капи допир деца директно, постојана грижа за деца' деликатна кожа. [Врвот Пом и Шармантна Дизајниран] : Деца деца потрошите многу време надвор во зимски временски услови : отворено одење, игра со пријателите, одат на предучилишно, на врвот пом капчиња бебе капа, доколку шармантен и привлечен изглед, во меѓувреме, нуди одлична покриеност со уво клапи, го задржи вашето дете топло, премногу. [6 Боја за да Изберете] : Сплетам beanie достапна 6 бои : Бела, Сина, Вино Црвено, Розово, Сива, Јоргованот.Зимската капа одговара за 1 T-3 T малку девојки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Hurley mens Безбол Капи
  • Новак

Hurley mens Безбол Капи

DEN 861.60

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Hurley )( Фантом. НАЈК ДпиОДГ