Vimeet Дете Бебе Лето Шапка Бебе Сонцето Шапка Деца Плажа Шапка Бебе Кофа Шапка

Vimeet Дете Бебе Лето Шапка Бебе Сонцето Шапка Деца Плажа Шапка Бебе Кофа Шапка

DEN 239.76

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Материјал : Памук.Бебе кофа шапка : Тоа се вклопува за девојки помеѓу 3-6 месеци.Ве молиме имајте во предвид : на која возраст е само за референца,ќе можете да изберете во согласност со baby ' s head турнеја.Младата Шапка : Капа турнеја за 16.9 во(43cm).Големина може да се прилагоди во задниот дел на шапка.Деца Сонцето Шапка : симпатична шапка е совршен придружник за тие денови.Таа е cuddly-мека обвивка и прилично модел го прави одличен дизајн.Затоа, можете да носат капа на оние сончеви денови и секогаш ќе биде во стил.Се разбира, тоа е во функција на заштита од сонце.Бебе Плажа Шапка : За секојдневна употреба, плажа, риболов, пешачењето и така натаму.Име : Деца Бебиња Момчиња Девојчиња Капа Шапка.Тоа одговара за девојки помеѓу 3 месеци-7 години.Состојба : 100% Сосема Нов и Првиот Квалитет Количина : 1pcs Детали : 1. Материјал : памук. 2. А) Шапка турнеја за 16.9 во(43cm).Тоа е одговара за бебиња 3-6 месеци Б) Капа турнеја за 18.1 во(46cm).Тоа е одговара за бебиња 6-12 месеци C) Шапка турнеја за 18.9 во(48cm).Тоа е одговара за бебиња 12-24 месеци D) Шапка турнеја за 19.7 во(50cm).Тоа е одговара за бебиња 2-3 години E) Шапка турнеја за 20.5 во(52cm).Тоа е одговара за бебиња 3-4 години F) Шапка турнеја за 20.9 во(53cm).Тоа е одговара за бебиња 5-7 години G) Шапка турнеја за 21.3-21.7 во/54-55cm.Тоа е одговара за бебиња 8-10 години 3.Ве молиме имајте во предвид : на која возраст е само за референца,ќе можете да изберете во зависност од вашите бебе глава на турнеја.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа