WXBYX Бејзбол Капа за Жените Прилагодлива Големина за Водење на Вежби и Активности на Отворено Бејзбол Капа Тато Шапка

WXBYX Бејзбол Капа за Жените Прилагодлива Големина за Водење на Вежби и Активности на Отворено Бејзбол Капа

DEN 263.76

Достапност

100% Памук.Бидете КРЕАТИВНИ : солидна боја која може да биде обоен со вашите омилени модели или атипичен со вашите омилени слики да создаде уникатен стил.ИЗМИ ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Гроздобер, класичен и безвременски стил. 100% памук шапка, како лесни како пердув, со 6 воздушни дупки, дише, удобно во текот на целиот ден.ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : Една големина одговара на повеќето, прилагодлив метал затворање обезбедува флексибилни одговара.Задната отворање дизајн се вклопува жените е ниска конска опашка удобно.Исто така одговара за мажи и млади, одлична идеја за денот на мајката/ таткото ден/роденден/Божиќ подарок за вашето семејство и пријатели.ОСТАНЕТЕ БЕЗБЕДНИ ПОД ЛЕТНО СОНЦЕ : Стоп за да се ризикува здравјето и безбедноста со одење на отворено без соодветна заштита од сонце.Заштита на вашата кожа од штетните UV зраци и да ја задржите вашата коса од вашето лице и очи со носење на ова удобно бејзбол капа за време на сите ваши активности на отворено.Направени на дише, 100% висок квалитет на памук, тоа е совршен придружник за вашиот активен животен стил.Ако немате доволно заштита од сонце, ве молиме да не одат на прошетка надвор.така што нема да го загрози вашето здравје и безбедност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Foetest девојки Бејзбол
  • Новак

Foetest девојки Бејзбол

DEN 167.76

Полиестер,Памук.Предвремени затворање.Рака Мие Само.Спортски Викенд Шапка Отворено Капа Работи Спорт Ш