Cabilock 2 парчиња Памук Брисеви Кутии, Пластични Памучна Подлога за Складирање Канистер Тегла Контејнер (Проѕирна Црна и Транспарентен Кафе)

Cabilock 2 парчиња Памук Брисеви Кутии, Пластични Памучна Подлога за Складирање Канистер Тегла Контејнер (Проѕирна

DEN 575.76

Достапност

- Одличен квалитет материјал со долг животен пат и стабилни перформанси. - Нејзиниот елегантен дизајн на чување од носителот е исклучителна и убаво. - На капакот на врвот може да се задржи памук влошки суви и чисти и тоа го прави, прашина-доказ. - Одлично за организирање и зачувување на памук брисеви и шминка памук избрише,круга, козметички сунѓери.Description This е Транспарентна пластика канистер.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и долго време да се користи.Лесно можете да дознаете она што ви треба и да видиме што е во сад.Стави вашите памук брисеви, eyeliner, кармини, или други мали предмети во тоа, и да ја задржите вашата маса врвот уредна и чиста.Карактеристики - Боја : Проѕирна Црна и Транспарентен Кафе.- Големина : Прибл. 9.5 x 9 x 8cm.- Материјал : ГЛАСАЧКО место.- Одличен квалитет материјал со долг животен пат и стабилни перформанси.- Тоа е елегантен дизајн на чување од носителот е исклучителна и убав.- Капакот на врвот може да се задржи памук влошки суви и чисти и тоа го прави, прашина-доказ.- Одлично за организирање и зачувување на памук брисеви и шминка памук избрише,круга, козметички сунѓери.Пакет Including2 x Памук Брисеви Кутии, Пластични Памучна Подлога за Складирање Канистер Тегла Сад.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа