Minuteman Меѓународни СС-31Z Извртени Јаже Виткање Камин Екран, Римски Бронзени

Minuteman Меѓународни СС-31Z Извртени Јаже Виткање Камин Екран, Римски Бронзени

DEN 1068.00

Достапност

Традиционален виткање екран со три рамна на врвот панели, страни surmounted со ситно направена извртени јаже се справува.Центар панел мерки 30-во W x 30-во H, страни мерка 11-во W x 30-во Х. Ковано железо рачките се овозможи на панели за да се прилагоди на саканиот агол и се пресели настрана за оној што ќе управува со огнот.Направен во ковано железо со мрежа, заврши со графит боени за природен железо изглед.Се спарите со некој од нашите Minuteman Меѓународни традиционално стилизирана Ковано Железо Алатка Поставува, или да се Логирате Носители со интегрирани алатки за да го завршите вашето срце décor.Традиционален виткање екран со три рамна на врвот панели, страни surmounted со ситно направена извртени јаже се справува.Едноставно unfussy дизајн ќе се надополнуваат текстура од камен или тула и може да ја придружува различни срцето додатоци.Виткање екрани со повеќе панели може да се организира за да седат блиску до вашите ложишта или дополнително надвор, прилагодување на длабочина на срцето.На moveable страничните панели ви овозможи да имаат тенденција на оган, без да се движат на целиот екран.Достапни во Римски Бронзени заврши, а во две големини во Графит во Прав-Обложени заврши.Пар го ова со било кој од нашите Minuteman Меѓународни ковано железо Алатка Поставува или да се Логирате Носителот и Алатка за Поставување комбинации.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа