GGHHJ Камин Екран Свитлива Камин Дневник Носители, Лесни Firewood Полици Дрво Складирање Лулка за Отворен и Затворен Дневна Соба Студија

GGHHJ Камин Екран Свитлива Камин Дневник Носители, Лесни Firewood Полици Дрво Складирање Лулка за Отворен и

DEN 5600.40

Достапност

◆ Големина : 60×35×45см/ 23.6×13.8×17.7 инч. ◆ Издржлив Материјал : Тешки железо камин дневник решетката.Цврсти, отпорни, долготрајни изградба. ◆ Апликација Прилики : се Вклопува во затворени простории, отворено, тремот, градина, дек, под стреата, патио, дворот итн. ◆ Широко се Користи : Идеални за чување, сушење или heaping firewood.Тоа е исто така добар избор за вашите пријатели како божиќен подарок. ◆ Лесно Собрание : Тоа трае не повеќе од десет минути за да се појави прекрасен firewood рамка.Производ параметри : Материјал : Iron Color : Black Easy да Install Package вклучуваат : 1 x Firewood Racks Product предност : Совршен за внатрешна или надворешна use Note : Поради прирачник за мерење, а разликата на 1-2 cm е allowed The светла слика и различни визуелизација може да се направи боја на објекти во фото различни од оние вистинските.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа