Дијамант PDN6AV830H-LI Ласерски IR PTZ Мрежна Камера, 1/1.7 8MP STARVIS CMOS, Моќен 30x Оптички Зум, IR Растојание До 500m, Паметни H. 265+, Micro-SD Слот, Изградена-во 7/2 Аларм Во/Надвор, AC24V

Дијамант PDN6AV830H-LI Ласерски IR PTZ Мрежна Камера, 1/1.7 8MP STARVIS CMOS, Моќен 30x Оптички Зум, IR Растојание

DEN 383.76

Достапност

Неактивен Движење : Активирање на Претходно наместени/Скенирање/Tour/Шема ако не постои команда во одреден временски период.3 M(1280x960)/720 P(1280x720)/D1(704x576/704x480)/CIF(352x288/352x240).1° ~200°/chuďě Опсег : -20° ~ 90°Навалите Брзина : 0.1°Блиску Фокус Растојание : 100~ 1000mm IR Led диоди : Ласерски module IR On/Off Контрола : Auto/Manual Pan Опсег : 0° ~ 360° бескрајни; авто флип 180°Пан Брзина : 0.Корисници : 20 Mobile : i Phone, Android Power Набавка : AC24 V/3А(±25%), Hi-Po EPower Потрошувачка : 24 W, 38 W (IR за)Димензии : 240x357mm Weight : 14.7" 8 Megapixel STARVIS CMOSPowerful 30x Оптички Zoom H.265 Encoding Max.8 Focus Контрола : Auto/Manual Angle на Гледање : H : 61.6; 0 Lux (IR за) S/N Сооднос : > 56d BDay/Ноќ : Auto(МЦП)/Color / Б/WBLC Режим : BLC/HLC/WDRWhite Рамнотежа : Auto, ATW, Затворен, на Отворено, Manual Gain Контрола : Auto/Manual Digital Намалување на Шумот : Ултра DNR (2 D/3 D)за Приватност Маскирање : До 24 areas Digital Зум : 16x Defog : Support Wide Динамички Опсег : 120d BFocal Должина : 6~180mm Max.Бленда : Ф1. 25/[email protected] KAuto-следење и IVSIR Растојание До 500m Support HI-Рое, IP67 Brand Dahua ОЕМ и Доаѓа Без Лого Specifications Image Големина : 3840x2160 RAM/ROM : 1024 M/128 MElectronic Shutter : 1/1s~1/30,000 s Minimum Осветлување : Боја : 0. 265+, Micro-SD Слот, Изградена-во 7/2 Аларм Во/Надвор, AC24 VKey Features1/1.Времето Задача : Автоматско активирање на Претходно наместени/Pan/Скенирање/Tour/Шема со претходно работно време.7" 8 MP STARVIS CMOS, Моќен 30x Оптички Зум, IR Растојание До 500m, Паметни H.Моќност До Акција : Авто се врати на претходните PTZ и леќа статус по електричната енергија.Дијамант PDN6 AV830 H-LI Ласерски IR PTZ Мрежна Камера, 1/1.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа