Сјајна Сјајни Риба Скелет Keychain Силиконски Калапи Епоксидна Смола Комплет Мувла DIY Слушалка Winder Кабелот Носителот Епоксидна Смола Занает Силиконски Калапи Полимер

Сјајна Сјајни Риба Скелет Keychain Силиконски Калапи Епоксидна Смола Комплет Мувла DIY Слушалка Winder Кабелот

DEN 167.76

Достапност

Совршен подарок за дечко и девојка, или сопруг и сопруга за денот на Вљубените, годишнина, Роденден или Божиќ.Ве молиме, чувајте ги подалеку од сонце и прашина. 【ЛЕСНО ДА се ДЕ-МУВЛА】Вие само треба да пресврт на мувла и ослободување на вашата креација по смола е целосно излечени.Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографија светла, агли и дисплеј монитори.【Високо Квалитетен Материјал】Овие смола keychain калапи се направени од силикон со напредните техники, флексибилни и издржливи, обновливи и мазна. 【Лесен за Употреба】, Главно, препорачуваме да се направи персонален keychain.Лесен за употреба и чистење : Флексибилни силикони, само се извртуваат калапи да им помогнам надвор од pendant кога материјал солидификационно, потоа исчистете ги со сапун вода.Погоден за DIY слатки, торта topper декорација мувла.Стилски силиконски калапи, уникатен DIY смола комплет алатки.Таму може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки.Вашето парче доаѓа надвор од мувла лесно, без лепење, без кинење додека мувла одржува својата форма.Исто така се идеални pendant украс за вашиот чанти, ранци, мобилни телефони, автомобил или други прекрасни предмети.Нашите силиконски калапи се направени од 100% од Храна одделение силиконски.Идеален Подарок : Овие смола комплет калапи може да се користи за DIY Накит, занает.Исто така, може да се користи како чоколадо мувла, мраз мувла, колачиња мувла и така натаму.Тоа е многу значајно.DIY Keychain Калапи : Можете да го прилагодите вашиот смола калапи со видови на опции за персонализација како модел, име, боја, слика, збор за тоа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа