5 Парчиња Слама Topper Смола Калапи, Силикони Кастинг Калапи, Епоксидна Смола Мувла со Цвет, Пеперутка Облик на Цевчиња DIY Занаетчиството Изработка на Материјали (Бела)

5 Парчиња Слама Topper Смола Калапи, Силикони Кастинг Калапи, Епоксидна Смола Мувла со Цвет, Пеперутка Облик

DEN 239.76

Достапност

【Различни Форми】Постојат 5 различни облик на слама topper смола калапи во овој пакет.Можете да изберете моделот, бојата.Ова е многу значајно. 【Уживате во Забавата на DIY】На слама силиконски калапи може да се користи за DIY слама декорација занаети.Овие слама украси се направи вашиот пијат кафе или пијалок повеќе посебни. 【Трајни & Обновливи】Овие слама topper силиконски калапи се меки, лесни за demold и чисти, отпорност на кинење, не е лесно да се деформирани, перат, прилично издржливи и еднократно. 【Инструкции】Изберете форма сакате да се создаде, да се Пополнат на мувла со епоксидна смола, додадете некои цвеќиња, бои во калапот.Пресврт на калапи и да се поттикнат вашата завршена работа надвор, тогаш вашиот занает може да излезе на назад силиконски калап лесно. 【Идеален Подароци Избор】Оваа слама topper мувла е идеална за правење деликатна и практични подароци за вашите пријатели, членови од семејството, роднините, DIY љубовници, да уживате во среќни одлуки време.Производ Функција : DIY со забава : Можете да ги споделувате пеперутка слама смола калапи со вашите пријатели или членови на семејството, за да се заврши на DIY процес заедно, донесе многу забава за вашето слободно време.Убаво слама украси : Нашата DIY епоксидна пеперутка калапи се идеални за правење слама украси, само се создаде вашиот личен слама со вашата имагинација.Карактеристики : Материјал : силикон Количина : 5 парчиња Големина : како слика прикажан Пакетот вклучува : 5pcs слама topper смола мувла.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа