NUOBESTY Хрчак Кафез Јасно Преносни Хрчак Превозникот Хрчак Куќа Мали Животни Криенка Хабитат Колиба со Waterer Тркала за Мали Животни Хрчаци

NUOBESTY Хрчак Кафез Јасно Преносни Хрчак Превозникот Хрчак Куќа Мали Животни Криенка Хабитат Колиба со Waterer

DEN 431.76

Достапност

Погоден за хрчак, gerbil, морско свинче, chinchilla, chipmunk, верверица, еже и други мали животни.Специјално дизајниран за пет сметководствена - out.Тоа доаѓа со вода за хранење шише, водење на воланот.Ова домашно милениче превозникот случај е дише за миленичиња да останат во.Погоден за посета, кампување, патување или патувања.Преносни рачка, лесен и едноставен.Погоден за преземање на хрчаци или подигање на бебето хрчаци.Миленичиња носат надвор случај е направен од висока класа материјал, кој може да издржи долгорочна употреба.Карактеристики Во Боја : Како Што Е Прикажано Материјал : Пластични Големина : 23. 00 X17. 00 X 17. 00cm/ 9. 04 X6. 68 X6. 68in Пакет, Вклучувајќи - 1 x Кафез - 1 x Вода фидер - 1 x Работи тркала.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

YML AH810RD Хрчак Кафез
  • Новак

YML AH810RD Хрчак Кафез

DEN 855.60

Тешки пластична база 3 / 8 инчи бар проред.Бои : Сина, Црвена Боја 1 чинија, 1 3Инчен тркала, 1 хрчак куќа, 1 хрч