Симпатична Бебе Диносаурус Кадифен Играчки Кукла Препарирани Животни Кадифен Перница Кадифен Диносаурусите 11.8 Долго Дино Кадифен Играчки Детска Роденденски Под?

Симпатична Бебе Диносаурус Кадифен Играчки Кукла Препарирани Животни Кадифен Перница Кадифен Диносаурусите

DEN 283.92

Достапност

Супер симпатична бебе диносаурус кадифен играчки со бонбони боја, во совршен играчки за деца или бебе!.Материјал : Памук и Кадифен, меки, удобни и nontoxic, се чувствуваат комотно да ги придружува децата да си играат.Големина : за 11.8 инчен/30cm.Добри подароци за семејството, пријателите, колегите и соучениците на родендени,Божиќ,денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Велигден.Производот Гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail или оставете порака, ние ќе ви одговори што во времето.Тип : Диносаурус Кадифен Toy Recommended Возраст : 2-12 Package се Вклучени : 1 * Диносаурус Кадифен Toy Material : Cotton Size : за 30cm Color : Како што е прикажано.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа