Браун Мозок-Раб - Спирала Дизајн Цевки Трим-Усна Кабелот за Облека, Перници, Светла, драпериите настануваат 5 Метри Пи-129/108

Браун Мозок-Раб - Спирала Дизајн Цевки Трим-Усна Кабелот за Облека, Перници, Светла, драпериите настануваат

DEN 382.80

Достапност

* Убава кафеава Браун Мозок-раб - Спирала Усна Кабелот работ 5 метри. * Овој сестран кабелот карактеристики усна/лента работ што го прави лесно да го вметнете во шевовите за еден софистициран допир.Се користи за Облека ,драпериите настануваат ,valences , прекривки ги опфаќа canopies и акценти на текстил проекти. *1/8 инчи Кабелот плус усна X 5 метри. *Одлично за шапка плоскости , фустани, џемпери, занаети итн.Убава кабелот работ ,цевки кроења ,1/8" инчен широк плус усна X 5 МЕТРИ одлично за шапка плоскости , фустани, џемпери, занаети итн.Овој сестран кабелот карактеристики усна/лента работ што го прави лесно да го вметнете во шевовите за еден софистициран допир.Се користи за Облека драпериите настануваат valences прекривки ги опфаќа canopies и акценти на текстил проекти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа