Микро USB Полнење Кабел【2Pack】, 10FT Екстра Долг Брз Полнач Мозок,со Голема Брзина на Податоци и Полнење, Трајни Android Телефон Компатибилен Кабел за Sony PS3 (PlayStation 3) контрол?

Микро USB Полнење Кабел【2Pack】, 10FT Екстра Долг Брз Полнач Мозок,со Голема Брзина на Податоци и Полнење, Трајни

DEN 249.12

Достапност

КОМПАТИБИЛЕН СО : Повеќето Android и Windows телефони, таблети и многу други уреди.НАЈДОБРИ SERIVES &ГАРАНЦИЈА Обезбедува долготрајни уживањето на вашето купување.Ако било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.ДОПОЛНИТЕЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ На Сребро позлатен конектори глави слот во лесно и полека, и нема да се изгубат или да падне надвор од вашите уреди, како вашиот нормален микро кабли.Компатибилен со Sony PS3 (Play Station 3) контролори &Nokia,MP3,PM4 и PSP 1000/2000/3000 & Дигитални Камери - Не се погодни за PS4 и Samsung и било кој друг паметен телефон.Пакетот Вклучува 2 ПАКЕТ(10ft*2) Micro USB Кабли -Black Feature Fast Полнење & Податоци Sync ✔Истовремено полнење и да играат во исто време и кабел им овозможува продолжение игра✔Висок квалитет на кабел со изграден во феритни лежиште за намалена пречки и стапки на пренос до 480 Mbps Extra долго и удобен✔Погодно за движејќи се низ дома, хотел, канцеларија, автомобил, патување✔Нудат врвна погодност за кафе/каучот/балкон/camping High Перформанси и неверојатно Издржливи✔На полнење кабли се изградени да трае.ЕКСТРА ДОЛГ : 2 Пакет 9. ✔Сребро конектор шефовите лесно можат да бидат вклучени додека остане цврсто и нема да се изгубат или да падне надвор од вашите уреди.Голема претстава обезбедува вашиот уреди syncs и полнење истовремено со најмногу 480 Mb/s пренесување на брзина.Направени од премиум, задебелена бакар, топлина и на корозија на нашите микро андроид држачи за кабел може да е отпорен на топлина и на корозија.FAST &SIMULANEOUSL ПОЛНЕЊЕ : да се Обезбеди максимално полнење брзина до 2.Компатибилен Со Sony PS3 (Play Station 3) controllers Nokia,MP3,PM4 и PSP 1000/2000/3000 & Дигитални Cameras Specification : Материјал : ПВЦ Тип на Производ : 4 pin USB СО 5 pin триење заклучување Микро USB B конекција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа