AC Кабелот за Напојување Замена за Електрична регулируема Облегалка или Подигнете Столици - Одлично за Okin Limoss Lazboy Гордост Catnapper Златна и Berkline од IdeaEuropa (Должина 12 FT)

AC Кабелот за Напојување Замена за Електрична регулируема Облегалка или Подигнете Столици - Одлично за Okin

DEN 239.76

Достапност

Компатибилен Со : Игра Конзола, TV, Принтер, Звук Бар, Собраниски Систем и Други Уреди кои Бараат 2 Слот кабелот за Напојување.Висок Квалитет 2 Prong AC Ѕид Кабел Кабелот за Напојување Компатибилен Со : Игра Конзола, TV, Принтер, Звук Бар, Собраниски Систем, i Robot Roomba и Други Уреди кои Бараат 2 Слот кабелот за Напојување.Компатибилен со Okin, Тивка Леснотија, Limoss,Златна, Гордост, Med, КД и Невестата Лифт Стол и Моќ Recline Delta Drive и Beta Drive Мотори, X-box One X, Sony PS3, PS4 PS5 Игра Конзола.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа