DÉCOPRO Медиум Браун Злато Барок Колекција 5/16 инчен Декоративни Кабелот Без Усна Стил# 516BNL Боја: Златна Костен - 5207 (се Продава од Дворот)

DÉCOPRO Медиум Браун Злато Барок Колекција 5/16 инчен Декоративни Кабелот Без Усна Стил 516BNL Боја: Златна

DEN 527.76

Достапност

Прекрасна 8мм дијаметар извртени кабелот со мека сјај.Медиум 5/16" дебела cording со сјај.Направени од Rayon Предиво со Памук Додатен.Се донесе еден допир на стариот свет елеганција да било dcor.Дијаметар : 8мм (5/16").Барокот Колекција на Декоративни Cording без усна – Стил : 516 BNLA декоративни кабелот со мека сјај.Висок Квалитет на Декоративни Rope Rayon со Памук Filler Diameter : 8мм (5/16")се Продаваат од Страна на Дворот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа