SZRMCC 12G 6G HD SDI Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Десен Агол BNC Машки да се Женски Видео Кабел за ARRI Алекса ЦРВЕНО Комодо Sony-Канон на Камерата (80см)

SZRMCC 12G 6G HD SDI Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Десен Агол BNC Машки да се Женски Видео

DEN 1775.76

Достапност

Професионален дизајн на производот SZRMCC Како приклучок и кабел производителот, ние произведуваме повеќе од 1000 видови на кабли, додатоци и адаптери.совршен за работа за ARRI Алекса Камера,ЦРВЕНА Комодо Камера, Sony-Камера на Canon, Blackmagic Дизајн, Blackmagic Hyper Deck Шатл, Црвено Еден, Atomos Монитори, CATV Систем, HD-SDI видео камера, HD Камери и HD DVR/Монитори, емитување уреди, системи за видео надзор уреди и многу други печ панели.Ова е Canare е ЛВ-61 S 12 G 75 Ohm BNC Коаксијален SDI Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Видео Кабел, Поддршка 12 G-SDI, 6 G-SDI, 3 G-SDI, и HD-SDI видео формати.Ако не сте сигурни која кабел е погоден за вашиот проект, ве молиме испратете порака за вашиот проблем и ние ќе ви препорача точниот кабел за вас.Постои 1/4 шрафовите на прав агол BNC женски конектор, кој може да се качи на камерата Додатоци, тоа е повеќе погодно за снимање.Вграден-во анти-пренапони анти-тековната заштита коло, одговара за заштита на SDI уреди излези и влезови од overvoltage закани и висок напон пренапони.Кабел Должина : 31.Спречување на овие бранови навлегува во уреди и уништување на Камерата, Монитор, CATV конвертори, телевизори, ВИДЕО, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа