CAMVATE Десен Агол BNC 3,5 мм Мини Џек Timecode Кабел

CAMVATE Десен Агол BNC 3,5 мм Мини Џек Timecode Кабел

DEN 528.00

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 18" lenght.Десен Агол 3,5 мм Мини-TRS Џек.За C300/500 f55/ Amira / зумирање на F8. Стандард десен агол BNC Конектор.Овој кабел се користи за храна или прифати timecode сигнал помеѓу Tentacle Sync timecode генератор и уред со BNC ТЦ во/од пристаништето.Кабелот карактеристики десен агол, 3.5 мм Neutrik мини-TRS џек конектор и десен агол стандард BNC connector.Net Тежина : 33.2 g Package се Вклучени : 1 x BNC да Tentacle Timecode Кабел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа