Cle-Линија C20591 Општа Намена Коси Месо Тело Вежба, High Speed Челик, Пареа Оксид Заврши, No. 4 Morse Коси Месо Тело, 118-Степен Радијална Точка 1 27/64 Вежба Дијаметар

Cle-Линија C20591 Општа Намена Коси Месо Тело Вежба, High Speed Челик, Пареа Оксид Заврши, No. 4 Morse Коси

DEN 3720.00

Достапност

Општа намена геометрија со стандардни Morse коси месо тело димензии.ХСС супстрат конструиран за цврстина и идеален за преносни дупчење и одржување на апликации. 118 степен точка за генерална употреба.Црна оксид заврши за зголемена отпорност на абење и подобрување на подмачкување, намалена чип заварување и galling.Прекумерно и undersize shanks достапни во определени големини.Направен во САД.Cle-Линија 1894 Општа Намена Коси месо тело Вежба, High Speed Челик, Пареа Оксид Заврши, #4 Morse Коси месо тело, 118° Радијална Точка 1 27/64" (Пакување од 1).Општа намена геометрија со стандардни Morse коси месо тело димензии.ХСС супстрат конструиран за цврстина и идеален за преносни дупчење и одржување на апликации. 118 степен точка за генерална употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа