Silverline Кобалт Вежба Малку 12.5 mm

Silverline Кобалт Вежба Малку 12.5 mm

DEN 484.32

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.M35 high speed челик со 5% кобалт за сила и отпорност на абење. 135 степен сплит точка спречува walkaround.Целосно земјата со килибар заврши.Произведен да DIN338. Секогаш користете ладење агент.ХСС прецизност земјата од M35 high speed челик барови со 5% кобалт.За употреба на легури, појачани челици, фрлија во песна, титаниум и други тешко да се вежба материјали како што се од нерѓосувачки челик.Секогаш користете ладење агент.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа