STORALIT Миризливи Свеќи Тегла Охрабрување Релаксирачки Подароци, Lavendar Свеќа Тегла Жени Мажи Смешно Пријателство Подароци за Мајки Ден, Роденден, Матура, Годишнина

STORALIT Миризливи Свеќи Тегла Охрабрување Релаксирачки Подароци, Lavendar Свеќа Тегла Жени Мажи Смешно Пријателство

DEN 479.76

Достапност

ОХРАБРУВАЊЕ ПОДАРОЦИ : Печатени со поттикнување велејќи : "ТИ СЕ AWSEM ,ПА ОВА Е ВАШАТА ПОТСЕТНИК" тоа е толку убаво да се охрабри некој со овој прекрасен reminder (потсетник).Ова свеќа подарок го прави уникатен внимателен подарок за жените, особено за оние кои ја ценат миризливи свеќи; Инспиративни новина подароци за најдобар пријател, bff, bestie, сестра, девојка, мајка, сопруга, ќерка, тетка, наставник, медицинска сестра.СМИРУВАЧКИ & ЛЕКУВАЊЕ на : Оваа анксиозност помош лаванда ароматерапијата свеќа ќе ви транспорт до убава Југот на Франција, со изобилство на Лаванда ниша во ветре и пчели зуењето busily околу цвеќиња.ВИСТИНСКИ ТЕРАПЕВТСКА КОРИСТ : Рака истури со користење на 100% природни восоци и чисти етерични масла органски миризлива свеќа која микс на лаванда и еукалиптус, тоа е и добра и луксузен.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : новина подарок за роденден, долги пријателства, дипломирањето, се движат подалеку, денот на Благодарноста, Божиќ, подароци размена, housewarming, оставајќи свој колега, нови сопственикот на куќата, водителка, најдобар пријател, на најблиските пријатели, BFF, bestie.ПРИЈАТЕН И РЕЛАКСИРАЧКИ МИРИС - jar свеќи се мешавина на лаванда и еукалиптус, мирис голема, но не надмоќна.Овој долготраен мирис е одличен за да се создаде мирна, смирувачки, и елегантен амбиент кој ќе им помогне на луѓето да се опуштите и да се чувствуваат среќни.Оваа ароматерапијата свеќа е произведен за smudging, прочистување, стрес олеснување, смирување на анксиозноста и на крајот обезбедување на енергетски поттик.Љубов, светлина, и позитивна енергија одат во секоја свеќа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа