M1220mm Нерѓосувачки Челик Рекламирање на Одредување Pin Стакло ќор-сокак Монтажа Болт, 20Pcs

M1220mm Нерѓосувачки Челик Рекламирање на Одредување Pin Стакло ќор-сокак Монтажа Болт, 20Pcs

DEN 307.20

Достапност

100% сосема нов и висок квалитет.Направени на 304 нерѓосувачки челик, отпорни на ' рѓа, гребење и отпорност.Секој завртката е опремен со бафер гума круг да одолее да се тресат.Широко се користи за одредување и поддршка на стакло рекламирање на одборот, продавница знак, огледало, покажуваат полица, итн.Висока прецизност завртка теми за стабилна фиксација и подолг живот.Спецификација : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Боја : Сребро Количина : 20pcs Големина : М12*20mm Пакет Тежина : Околу. 252g/8.9 оз Пакет листата : 20 * Стакло ќор-сокак 20 * Завртки 20 * Ѕиден Приклучок.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа