Fel-Pro MS96521 Издувната цевка Заптивка Сет

Fel-Pro MS96521 Издувната цевка Заптивка Сет

DEN 882.72

Достапност

Ги исполнува или го надминува сите оригинална опрема спецификации.Апликацијата специфично дизајнирани за да се обезбеди совршено се вклопуваат.Конструиран за запечатување поправка на животната средина.Ненадмината квалитетот можете да им верувате.Валидирани за фит форма и функција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа