Шопинг Зона Плус Боинг 737 Дрвени Авион Мал Модел со Гравирање Опција, Најдобриот Подарок за Пилоти

Шопинг Зона Плус Боинг 737 Дрвени Авион Мал Модел со Гравирање Опција, Најдобриот Подарок за Пилоти

DEN 669.60

Достапност

солидна махагони дрво.Рачно изработени.Ова е високиот квалитет на дрвени Боинг 737 скала модел; 100% се рачно изработени од страна на стручни занатски.Тоа трае од 20 - 24 часа за да направи комплетен производ.Рачно изработени, од цврст махагони, се состои од : rudimentary преработка на дрво, издлаби, занает и поклопецот на полиуретан (2 капути), кое што ги чува овие уникатни скулптури привлечни за години.Димензии (прибл.) : Големина (инчи) : 15 (должина) x 13.7 (ширина) x 7 (висина) Wingspan : 13.7 Тежина (килограми) : 1.25.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа