IVY Класичен 28545 4-Инчен 10 TPI U-месо тело Убодни Виде Ножот, Дрво/Ламинатни Надолу-Сечење, со Висока Јаглероден Челик, 3/Картичка

IVY Класичен 28545 4-Инчен 10 TPI U-месо тело Убодни Виде Ножот, Дрво/Ламинатни Надолу-Сечење, со Висока Јаглероден

DEN 240.24

Достапност

High-Carbon алуминиум-челик сечилото идеален за дрво и пластика сечење.За фино надолу-сечење со раска-слободен намалувања на врвот на дрво, иверица и laminates.Коси земјата обратна заби за splinter слободни завршница на горната површина.Одговара на Црно-Декер, Dewalt, Ryobi, Занатски, Makita, Вештин, Милвоки.со и Портер Кабел Убодни Пили. 10 TPI, 4-инчен должина која е идеална за сите U-месо тело убодни пили.IVY Класичен Индустрии е посветена на производство на сеопфатна, квалитетна линија на моќ алатка додатоци и рачни алатки.IVY Класичен Високо-Јаглероден Челик убодни видов ножеви се дизајнирани за исклучителен сечење изведба и функција на една високо-јаглерод, од легиран челик сечилото и прецизност земјата заби.Тие се достапни во различни должини, заб видови и забот конфигурации и исечена дрвна/laminates во голем број на различни стилови (скролувајте-сечење, директно сечење, мазна сечење, надолу-cutting).IVY Класичен Високо-Јаглероден Челик убодни видов ножеви се компатибилни со сите T-месо тело/ U-месо тело убодни пили, вклучувајќи : Bosch, Dewalt, Hitachi, Занатски, Makita, Metabo, Милвоки.со и Портер Кабел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс