ЕДО Техника Компактен 5V Мини USB Direct Hardwire Автомобил Полнач Кабелот за Напојување Кабел за Полнење за Rexing V1 Blackbox G1W DVR Garmin Цртичка Cam 10 20 30 35 ГДР 33 43 Vantrue R2 N1 N2 X1 X2 Возило Ка

ЕДО Техника Компактен 5V Мини USB Direct Hardwire Автомобил Полнач Кабелот за Напојување Кабел за Полнење за

DEN 192.00

Достапност

Комплет вклучува еден ултра компактен Мини USB тип На маж директни hardwire комплет (За цртичка cam, не за GPS).Лесен за инсталација : користете осигурач допрете или жица допрете за да се подготви енергија од осигурач блок или жица.Регулатор на напојување спец. : 12 V~24 V текст, 5 V 1200m A излез, регулатор кутија големина : за 2-1/2. Бесплатни копии на вашите запалка приклучок за штекер и додадете сигурен посвети на моќта на вашиот DVR.Кабел должина : околу 10' или 3 M вкупно 5' од крајот на кабелот да 5 V регулаторот кутија, 5' од регулаторот кутија за USB крајот.компатибилен за секое возило DVR со мини USB приклучок.ќе работи со Novatek NT96650 A118, G1 W, G1 W-C; Mio Mivue 338, 350, 358, 388, 538, 528, 568; Garmin Цртичка Cam 10, 20; Кобра CDR810, CDR830; E-Prance GS608, мини 0801; Ojocam; HP F200; Samoon GS6000, GS8000 L; i Tracker GT550 WS, Rexing V1, Авто-Вокс, Црна Кутија B40.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа