AntLux 4FT LED Флеш Планината Издувам Светла, 40W 4500LM, 4000K Неутрален Бела, 48 Инчи Линеарна LED Кујна Таванот Осветлување Тела за Перење, Занает Соба, Флуоресцентни Светлина За

AntLux 4FT LED Флеш Планината Издувам Светла, 40W 4500LM, 4000K Неутрален Бела, 48 Инчи Линеарна LED Кујна

DEN 1103.76

Достапност

4500 lumens обезбеди супер светла за осветлување, со користење на помалку енергија. ✔ ИЗДРЖЛИВИ : Ова 4 кујна светлина тела е направен од висок квалитет Led диоди.Не отсјај, ги заслепуваат или место точка, униформа осветленост.Antlux 4 нога led светло е идеална за кујната, aundry соби, плакари, дневни соби, поткровја, спални соби, foyers, канцеларии, подруми, магацински простории, гаражи, ходници.Извонредна ниска енергија употреба на технологија.✔ ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Висок квалитет на Ant Lux кујна таванот осветлување обезбеди 4500 лумен, производството на 40 вати, 4000 K енергија, заштеда на енергија и намалување на 75% electri сметката секој месец. ✔ ДОЛГ животен век И СИГУРЕН - Ова ДОВЕДЕ кујна таванот светлина може да трае и до 23 години (6 часа на ден).Ако ви треба никаква поддршка, ве молиме ни e-mail, нашата професија по-продажбата на тимот ќе го реши вашиот проблем навремено и да обезбеди 100% задоволство решение.Високо ефикасни возачот и Led диоди обезбеди супер долг животен век, над 50, 000 часа, последните 10+ подолго од Блескаво сијалица.Домот метал крајот оркестарот дизајн натпревар на модерни декорации во вашата соба. ✔ КАВГА-БЕСПЛАТНО за ИНСТАЛАЦИЈА : Прикачете тела на таванот, поврзете жицата правилно, дојде withe на прирачник за корисникот и монтажа на хардвер за брза и лесна инсталација.ETL Заверена е сигурен.Две led лента светлина вклучени секој тела, без дополнителни сијалица е потребно.Следете прирачник за кавга-бесплатна и брза инсталација.Обезбедува 50,000+ часот грижете се-без операција.Се заштитат очите од hazzel и заслепувачка светлина.LED 4ft Светлина е одлична за вашата кујна, Перална, плакари, поткровја, foyers, multifamily, угостителство локации како што се станови, образование спални, condos, хотели и мотели, Дневна соба, канцеларија, сала за состаноци, во училница, за комунални услуги, рекреација простории, простории за складирање, подрум, училиште,магацински простор, опрема и простории итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа