Blue Демонот 7024 X 1/8 X 14 X 50LB Картон Голема Брзина Јаглероден Челик Electrode

Blue Демонот 7024 X 1/8 X 14 X 50LB Картон Голема Брзина Јаглероден Челик Electrode

DEN 3180.00

Достапност

Одлична мушка изглед и само-чистење згура даде на операторот на жалба.Пакет Димензии : 13.208 H x 40.386 L x 19.558 W (сантиметри).Пакет Тежина : 51.7 фунти.Земја на Потекло : Кина.E7024 е висока брзина, железен прав, тешки обложени electrode за високо таложење стапки на хоризонтална и надолу рака заварување.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа