myGEKOgear - Орбита 950 1080P Пред + Задни Full HD, GPS Сеча, Wi-Fi Вклучено, Широк Агол на Гледање, Возачот Помогне Карактеристики, 16GB SD-Картичката не се Вклучени, G-Sensor

myGEKOgear - Орбита 950 1080P Пред + Задни Full HD, GPS Сеча, Wi-Fi Вклучено, Широк Агол на Гледање, Возачот

DEN 4319.76

Достапност

1080 P Двојна Цртичка Пред Камери s потрага за сигурен и високо-перформанси цртичка камери.Нашата мисија е да се создаде уникатен цртичка cam линија што е user-friendly и ги има сите карактеристики на секој ден возачот е во потрага за.Нашата Орбита линија цртичка камери евиденција кристално јасна видео, па ќе се одредени во фаќањето на секој голем настан на патот.Кога дизајнирање на нашите цртичка камери ние го сфаќаме секој детал во предвид, од дизајнирање на производство на создавање на една цртичка cam која одговара на вашите потреби.Ние се осигура дека сите хардвер и спецификации на нашите цртичка камери се на исто ниво и најважно е прифатлива.Ние се посветени на создавање најсигурни цртичка камери за да ги заштити правата на возачите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс