Мајстор за Заклучување 3DLH Отворено Катанец со Копче, 1 Пакет

Мајстор за Заклучување 3DLH Отворено Катанец со Копче, 1 Пакет

DEN 316.08

Достапност

Внатрешна и надворешна заклучување; Катанец со копче е најдобар се користи за станбени гејтс 9/32 во. (7 mm) дијаметар shackle со 2 во. (51 mm) должина, 5/8 во. (16 mm) ширина; Продолжен shackle должина за апликација флексибилност.Вклучува еден катанец со две копчиња.Големина : 2 Инчен Shackle.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа