Monolata Џ. Кол Dreamville Хип Хоп Унисекс Возрасни Pullover Маскирани Sweatshirt за Mens и Жените

Monolata Џ. Кол Dreamville Хип Хоп Унисекс Возрасни Pullover Маскирани Sweatshirt за Mens и Жените

DEN 686.40

Достапност

Полиестер,Памук.Машина За Миење.Качулка Материјал : 65% памук и 35% Полиестер, удобни, меки, дише.Рака Мие Машина Перат.Екран печатени шема, pullover затворање, лесни, класичен одговара, лесно да се носат и исклучување.Унисекс Дуксери со fashional и смешни графички печатење,Без воопшто да бледнее,напукнување,пилинг или flaking. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Не се задоволни од која било причина во рок од првите 60 дена?Ние ќе го замени или да се вратат 100% од набавната цена веднаш!Проверете го нашиот други огласи да се види овој дизајн на алтернативни тело стилови!.Ако имате било какви прашања по добивањето производи, ве молиме контактирајте со нас, ние секогаш ќе стојат од страна за вас.Вашата поддршка е нашата мотивација, ви благодарам многу!Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни рачни мерења.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа