Г-дин CARTOOL 16mm Искра Приклучок за Штекер Отстранување Алатка Магнетни Вртливата Искра Приклучок за Штекер 12-Точка Тенок Ѕид 3/8 Дискот Компатибилен за BMW

Г-дин CARTOOL 16mm Искра Приклучок за Штекер Отстранување Алатка Магнетни Вртливата Искра Приклучок за Штекер

DEN 383.76

Достапност

Оваа искра plug има 360 степен ротација на функцијата за максимална флексибилност.Штекерот е тенкоѕидните дизајн го прави компатибилен со BMW(одредени) & МИНИ, како што 1 Серија (E81/E87-N43 B), 3 Серија (E90-N43 B) и 5 Серија (E60-N43 B) Двојно се Намали & R55, R56, R57 и R60. За разлика од конвенционалните тркач дихтунзи, магнетното јадро чува и заштитува искра приклучокот, поедноставување на процесот на инсталација и обезбедување дека нема повеќе искра приклучоци падне во моторот за замрзнување.Овој 12-точка 3/8-инчен вози чашката е направен од Хром Vanadium Bi-Хексадецимален штекер со wobble функција.Направен од висок квалитет на високо јаглероден челик материјал за издржливост.Прибл.Дијаметар : 20.3 mm/ 0.8 инчен, Висина : 95mm/ 3.74 инч.Производ Параметар : Големина : 16mm : Прибл.Дијаметар : 20.3 mm/ 0.8 инчен, Висина : 95mm/ 3.74 инч.Пакет Листа : 1 * 16mm Магнетни Тенок Ѕид Универзална Заеднички Вртливата Искра Приклучок за Штекер Гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа