FOGG TERPENES Лепак Rilla

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Достапност

Органски & Не-ГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навестување на пиперка.Употреба : Ароматерапијата масло diffusers, додаток за бања и телото производи и подобрувач на вкусот.Употреба : Ароматерапијата масло diffusers, додаток за бања и телото производи и подобрувач на вкусот.Пред купување, клиентот е известен за истражување на овој производ.Овој производ е TERPENE ПРОФИЛ.Terpene профили се посебен вид на ароматични смеси кои вклучуваат САМО terpenes.Како такви тие силно личи на изворниот материјал, но не содржат многу ароматични хемикалии како што се флавоноиди, алкохоли, алдехиди, или thiols кои, исто така, придонесе за оригиналниот извор е арома.Мирис белешки, како што се "изигравам", "dank", или одредени овошни ноти не е можно да се репродуцираат со користење само на terpenes.Ако имате било какви прашања за тоа како да го користите овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт купувачот преку.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа