YCZDG Кафе Еспресо Шолја Чинијата Наместете 6 Личност Микс на Боја за Порцеланските Првенство Поставува им се Служи на

YCZDG Кафе Еспресо Шолја Чинијата Наместете 6 Личност Микс на Боја за Порцеланските Првенство Поставува им

DEN 13980.48

Достапност

Чаши се направени од Порцелан.Не само кафе, овие дизајн чаши ви овозможи да пијат кафе, чај, млеко, еспресо, cappuccino и повеќе. 1 Чаша Има 80ml (2.7 мл) Големина : 2.55 во * 1,97 во.Дизајнот на овие филџани кафе ќе додадете естетска допир да вашиот кафе пиење искуство.Овие Чаши Кафе сет на порцелански може да биде роденден, свадба, годишнина или housewarming подарок за секое кафе љубовник.Чаши се направени од Порцелан.Не само кафе, овие дизајн чаши ви овозможи да пијат кафе, чај, млеко, еспресо, cappuccino и повеќе. 1 Чаша Има 80ml (2.7 мл) Големина : 2.55 во * 1,97 во.Дизајнот на овие филџани кафе ќе додадете естетска допир да вашиот кафе пиење искуство.Овие Чаши Кафе сет на порцелански може да биде роденден, свадба, годишнина или housewarming подарок за секое кафе љубовник.Белешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производи внимателно.Ако примен објект е неисправен или има какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа