BabySwingSling – Ова Бебе Замав Прилог Претвора Стандард Парк во Расположението за Доенчиња и мали Години – Преносни, Лесни, Има До 50 Килограми – Идеален за Замав Обука з?

BabySwingSling – Ова Бебе Замав Прилог Претвора Стандард Парк во Расположението за Доенчиња и мали Години –

DEN 1295.76

Достапност

БЕБЕ ЗАМАВ ПРАШКА – Ова бебе замав конвертор се врти стандард парк замав седиште во опфаќа дете замав за постари доенчиња, години, и малите деца до 50 кг.НЕ Е ДОВОЛНО БЕБЕ РАСПОЛОЖЕНИЕТО НА ВАШИОТ ПАРК? – Baby Swing Sling е решение за паркови не се обезбедување на бебе во расположението и го елиминира чекаа во ред!Тоа е совршен за обука алатка за години и млади деца за учење за да се лулаат како "биг дете".ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН – Нашите наградуваниот дизајн им овозможува на децата да седат на вистински замав седиште, додека обезбедување на предната и задната поддршка.ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ – неразвиената замав прилог е компактен и пренослив.Тоа се вклопува во повеќето пелена торби и чанти.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА – Вметнете замав седиште во Baby Swing Sling потоа безбедно да се лулаат седиште хардвер пред да се користи следејќи ги пакет илустрации.Инсталира и го отстранува во секунди.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту