Младата Деца Бебе Девојка Облека Поставите Чипка Romper Jumpsuit Блузи со Одблесокот Потресен 2 парчиња Фармерки Пролет Лето Облека

Младата Деца Бебе Девојка Облека Поставите Чипка Romper Jumpsuit Блузи со Одблесокот Потресен 2 парчиња Фармерки

DEN 287.76

Достапност

Малку Девојки Искинатите Фармерки Одговараат, Солидна Боја Екипажот Вратот Кратко Sleeve Мрежа Блузи и Долги Панталони 2-парче Костим Големина на Табелата Големина(cm) 70 Блузи Должина : 36 Биста : 50 Ракав : 24 Половината : 38 Панталона Должина : 44 Age : 6-9 Месеци 80 Блузи Должина : 38 Биста : 52 Ракав : 26 Половината : 40 Панталона Должина : 46 Age : 9-12 Месеци 90 Блузи Должина : 40 Биста : 54 Ракав : 28 Половината : 42 Панталона Должина : 48 Age : 12-18 Месеци 100 Блузи Должина : 42 Биста : 56 Ракав : 30 Половината : 44 Панталона Должина : 51 Age : 18-24 Месеци Големина Водич(инчи) 70 Блузи Должина : 14.96 Панталона Должина : 17.


Параметрите на стоката

Gender:
Baby Girl
Material:
Cotton and Denim
Sleeve Length:
Short Sleeve
Color:
White
Package Contents :
1 x Romper Tops :
1 x Ripped Jeans :
Promise :
If the product has any quality problems, please feel free to contact us, we will help you solve the problem as quickly as possible. :

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс