Puccy 3 Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник Филм, компатибилен со Feifuns ST5 Smart Watch smart watch TPU Guard ( Не Калено Стакло Заштитници )

Puccy 3 Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник Филм, компатибилен со Feifuns ST5 Smart Watch smart watch TPU

DEN 311.52

Достапност

На површината има отпечаток отпорни на масло-отвратителен слој, па можете да избришете ја исклучува брзо со светлина избрише. Користење на силиконски лепило дека е лесно да се падне, airless обработка елиминира воздушни меурчиња, и адсорпција продолжува природно.Анти Сина Светлина Филтер може да се намали најмногу на штетната сина светлина.Намалување на напрегање на очите,главоболка и ефикасно спречување myopia.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа