96 Парчиња Акрилик Круг Огледало на Ѕидот Налепници Отстранлив Круг Точки Огледало на Ѕидот Decals Ѕид Уметност Декорација Мурали за Дома Дневна Соба и Спална соба Орк

96 Парчиња Акрилик Круг Огледало на Ѕидот Налепници Отстранлив Круг Точки Огледало на Ѕидот Decals Ѕид Уметност

DEN 167.76

Достапност

На креативен подарок : Можете исто така да даде акрилик круг огледало на ѕидот налепници на вашите најблиски, пријателите, или љубовници како креативни и практични подароци за да го прослават празници, изненади вашите љубовници, или разговара со нив како decals треба да биде поставена, која може да ја зајакне вашата врска.Пакетот вклучува : ќе добиете 96 парчиња од акрил кругови огледало на ѕидот налепници во злато, сребрена, црна и црвена, 24 парчиња од секоја боја; круг точки огледало decals содржи 6 различни големини, околу 14 см, 11 см, 9 cm, 6.Широка употреба : овие огледало DIY круг ѕид декорација decals може да се примени на било кој мазни и чисти површини, како што се ѕидови, прозорец, врата, плакар, итн., за вашата дневна соба, дете соба, трпезарија, канцеларија, училница и свадби, партии, ТВ backdrops и секој друг специјален простор и за одмор прилики.Со вашата бескрајна фантазија, можете да уживате во многу DIY забава.Лесен за користење : прво на сите, да се осигура дека ѕидот е чиста и мазна, ако ѕидот не е чисти, акрилик кругови огледало на ѕидот налепници може да падне, по откине бел филм на назад, држи ги на локацијата, ќе се определи; огледало површина е покриена со заштитна фолија, па ве молам, тргни го од пред употреба за да се добие убав ефект на огледало.Специјален дизајн : круг ѕид decals функција едноставен, но елегантен дизајн, кој ќе додадете современ допир да вашиот дом и да се направи можете да уживате во повеќе деликатна живот; исто Така, multicolor декоративни дизајн го прави вашиот дом изгледаат различно и повеќе атрактивни, меѓу другите.Квалитетни материјали : круг точки огледало на ѕидот налепници се направени на квалитетот акрилик материјал, издржлив, лесен за чистење, не-токсични, не-friable, со кристално текстура, јасна слика со висока прецизност ласерско сечење, анти-корозија функција, убави и стилски, што ќе ви овозможи да ги применуваат со доверба.


Параметрите на стоката

Material:
acrylic
Size:
14 cm, 11 cm, 9 cm, 6.5 cm, 4.5 cm, 2.5 cm in diameter :
Thickness:
1 mm
Color:
gold, silver, black, red
Package includes:
24 x Gold acrylic circle mirror wall stickers :
24 x Silver acrylic circle mirror wall stickers :
24 x Black acrylic circle mirror wall stickers :
24 x Red acrylic circle mirror wall stickers :
Notes:
Please allow slight size error due to manual measurement. :
Please allow slight color difference due to different monitor. :
Before applying, please clean the wall. :

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс