2800723, Пренапони Suppressors Ѕид Молња

2800723, Пренапони Suppressors Ѕид Молња

DEN 3875.52

Достапност

Набавувач : Феникс Контакт Дел No : 2800723 Ro HS : Непознат HTS : 8536308000 COO : CN ECCN : EAR99 : 1 Алијас/АКА : D : D-LAN-МАЧКА.5-FP Слабеењето : N/A Стегање Напон : N/A Димензија : 60mm x 28mm x 110mm Фреквенција : N/A Максималната Бран на струјата : 50 ка Монтажа : Ѕид Тип : Молња Максимум време на Одговор : 25 нс Номинална Линија Напон : N/Единица Мерка : За Секој.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту