Безпогрешен X300 Ултра X300U-Б Висок Излез 1000 Лумен LED Оружје Светлина со 12 Екстра CR123A Батерии и 3 Lightjunction Батеријата Случаи

Безпогрешен X300 Ултра X300U-Б Висок Излез 1000 Лумен LED Оружје Светлина со 12 Екстра CR123A Батерии и 3 Lightjunction

DEN 7104.00

Достапност

Речиси неуништив 1000 Лумен LED регулирани да се зголеми производството и траење.Обичај TIR леќа создава мазна, далекусежни светлина со поголем центар место зрак.Интегрален ambidextrous еден - и постојано-на префрлување.Придава безбедно да ги двата Универзални и Picatinny додаток шини.Вклучува : 12 екстра Безпогрешен CR123 A батерии и 3 Lightjunction батеријата случаи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту