Barska за Заклучување на Ѕид Голем Магнет за Безбедност Избрише Подлога, Полица, Налепници медицински кабинет, Бела

Barska за Заклучување на Ѕид Голем Магнет за Безбедност Избрише Подлога, Полица, Налепници медицински кабинет,

DEN 3216.48

Достапност

Преносливи со подароци. 【Добро Дизајниран Медицински Кабинет/ Организатор】BARSKA Голем Медицински Кабинет е дизајниран да биде просторен и удобен за безбедно складирање на вашите медицински потрошен материјал, медицина итни комплет, и многу повеќе.Повеќе внатрешни полици и се свитка надолу внатрешни кабинет обезбеди простор за складирање за повеќе медицински потрошен материјал и рецепт дрога шишиња.Голем Медицински Кабинет од страна на Barska држи препишаните лекови и други медицински материјали безбедно да се складира и да се вклучат.Белешки за рецепти или пациентот информациите може да бидат оставени на вклучени магнетни сува избрише подлога, и magnetized сува избрише маркер може да се постави каде било на Големи Медицински Кабинет за да се осигури дека таа е секогаш на дофат.Голем медицински кабинет од страна на Barska држи препишаните лекови и други медицински материјали безбедно да се складира и да се вклучат. 【Вклучува】Медицински Кабинет Копчиња ; Сува Избрише Табла ; Сува Избрише Marker ; 4 Медицински Налепници ; Монтирање На Комплет. 【Внатрешни Кабинет со паѓачкото Врата/Фах】Повеќе внатрешни полици и се свитка надолу внатрешни кабинет обезбеди простор за складирање за повеќе медицински потрошен материјал и рецепт дрога шишиња.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс