ViewSonic EP5542 55 Инчен 4K Ултра HD Сите-во-едно Слободна Стои Дигитални ePoster Киоск IPS Широк Агол на Гледање 7H Отпорно на Гребење HDMI DisplayPort LAN RJ45

ViewSonic EP5542 55 Инчен 4K Ултра HD Сите-во-едно Слободна Стои Дигитални ePoster Киоск IPS Широк Агол на

DEN 11904.00

Достапност

Одлично за грабање внимание во зафатени, високо-сообраќај области, EP5542 доаѓа со нула-доказ калено стакло faceplate за дополнителна издржливост.Овие овластени партнери за управување со содржини алатка исто така ви овозможува да формат, распоред, и зачувај поставки за репродукција.СЛОБОДНА СТОИ ДИЗАЈН : Оваа сите-во-едно дигитални e Poster киоск карактеристики на елегантни и тенок премиум дизајн, заедно со слободна стои форма фактор за да се испорача динамична размена на пораки во високо-сообраќај области.ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА : Со четири пати резолуција од Целосна HD, оваа Ултра HD 3840x2160 екранот испорачува неверојатен гледање искуство со извонредно слики кои се различни, јасно, и како голем како живот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс