Venu Sq Случај со Бендот, Youkei Силикони Случај + Спорт Силикони Замена Wristbands Компатибилен за Garmin Venu Sq Smartwatch (Црна случај+Зелена Бенд)

Venu Sq Случај со Бендот, Youkei Силикони Случај + Спорт Силикони Замена Wristbands Компатибилен за Garmin

DEN 335.76

Достапност

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата.Гледајте Компатибилни : Ова се види случај компатибилен со Venu Квадратни. (Браник случај само, Случајот не TPU екран заштитник).Специјално дизајниран за Venu Квадратни.Лесен пристап до сите контроли, копчиња, сензори и Venu Квадратни функции.Бендот : Мека Silicagel;Направени од страна на Премиум Меки Силиконски со софистицирани изработка, нека ви се на елегантен и модерен се чувствуваат.Лесен и пот отпорни.Многу меки и удобни за носење.Се вклопува 5.5"-7.8" (140mm-200mm) зглоб, може да се мажи или жени, удобно чувство на допир на вашиот зглоб, едноставен, но привлечни, изгледа фантастично и се даваат убав професионални се погледне за секоја прилика.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа