KEEPREAL 2 парчиња Патување Влажни и Суви Торба, за Обновливи Влажни Кеси Организатор со Две Zippered Џеб за Текстил Пелена, Костим за капење, Фитнес Облека,Dachshund Кучиња

KEEPREAL 2 парчиња Патување Влажни и Суви Торба, за Обновливи Влажни Кеси Организатор со Две Zippered Џеб за

DEN 1838.40

Достапност

Водоотпорен Protectionwet торба ткаенина е Twill водоотпорен крпа со TPU вградени во ткаенина.9", може да се одржи на 2-3 пелени.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат торба,организатор и кеси.2",Мала торба : L5.Мала торба : L8. ✅ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите ткаенина е wipeable и машина перат.Голем мокра торба е еднократно и е двојно обложени (внатрешни и надворешни), додека мала мокра торба е погоден за сѐ и сешто, како долна облека и toiletries.❤TPU дише и водоотпорен мембрана ефикасно да се заштити вашето бебе.8", држи до 8 пелени.Единица Тежат : 130g Large торба за бебе пелена,пливачки костуми ,облека, фитнес облека и повеќе. ✅ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН - Виси перење организатор доаѓа со рачка ремени за лесно да носат или да се откажам од некаде да се зачува простор, како за дете што се склопува, вратата копчиња, крпа род. ✅МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ воздушни ПЕРНИЦИ-навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Совршен за надворешна употреба или за патување.Пак внатре-надвор да се мијат.❤Доаѓаат со snap lanyard за да се овозможи тоа може да бидат обесени насекаде.Пак внатре-надвор да се мијат.❤Разноврсна употреба, исто така може да се користи за чување на toiletries складирање торба, козметички торба, салфетка крпа, итн.Нашата топлина запечатени шевовите не дозволувајте вода бегство; водење на хаос каде што припаѓа - во внатрешноста на чантата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту