Кујна ѓубре може да Ѓубре Може да Корпа за Ѓубре може да домаќинство дневна соба со капак кујна, тоалет и бања push-pull покрие тип Отпад Кошница Ѓубре Може да Корпа за Б?

Кујна ѓубре може да Ѓубре Може да Корпа за Ѓубре може да домаќинство дневна соба со капак кујна, тоалет и бања

DEN 2085.60

Достапност

Верувам дека тоа ќе додадете на убавината на работа и живот, секаде каде што е сместен.Се продава едно парче во време, спецификација : сино [боја-влијание куршум покрие], големина : 33*32*16 CM, материјал : ПП.Високо-квалитетни материјали : ѓубре може да е направен од високо-квалитетни материјали.еколошки, трајни, не е лесно да се деформирани и има посилна носивоста.Едноставен дизајн : едноставна форма, лесно да се прилагодат на секоја соба, мирна боја, мат текстура.Широко се користи : Тоа е мулти-функционални складирање корпата за ѓубре, не само во кујната, но, исто така, во бања, дневна соба, тоалет и во други места биле широко се користи.Ова е една прекрасна пластика ѓубре, одлична за бањи, држи отпад скриени и домашни миленици надвор!Пакетот вклучува : 1 * ѓубре bin Features : 1. Ѓубре може да е направен од високо-квалитетни материјали.еколошки и durable2. Висок квалитет на корпата за ѓубре, тоа не е лесно да се деформира и има посилна сметководствена capacity3. Тоа е лесно да се прилагодат на секоја соба, тонот се смири, и мат текстура е 4. Големината е во право, без оглед на тоа која соба е сместен во, нема да има чувство на pressure5. Лесно да се чисти, можете лесно чистење на корпата за ѓубре со влажна cloth This ѓубре може да се соберат во ограничен простор или тесен простор посебно, е совршена големина за бања, спална соба, канцеларија, детска соба, тоалет, станови, апартмани, condos, campers, RVs, dorm соби, кабини и мали домови и други мали простори.


Параметрите на стоката

blue [color-impact bullet cover], size:
33*32*16CM, material

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту