Шарени Зглоб Rattles Играчка, Светла Sock Виси Играчка, Лесно Симпатична за Деца Бебе Дома на Отворено(збир на Пеперутка Бубамара Чорапи врвка за околу 02)

Шарени Зглоб Rattles Играчка, Светла Sock Виси Играчка, Лесно Симпатична за Деца Бебе Дома на Отворено(збир

DEN 258.96

Достапност

Постои мал штракаат во инсекти, кои може да се направи меки rustling sound (звук е полесен, ова е за бебето, за да најдете повеќе), кои можат да привлечат бебето е поголемо внимание и да донесе бебешка рака да се движат малку го Слушате тонот на ѕвонење, како е како тој се движи, давајќи му го на бебето со звук world Package Листата : 2 x Штракаат Socks2 x врвката за на Рака.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : врвка за околу Rattles Toy Material : Cloth Applicable Возраст : 0-2 години baby Product Прирачник : многу убава види бенд со светли бои и слатки форми. На слатки обоени бубачки зглоб штракаат е нежно обвиткана околу бебето зглобовите и може да биде лесно и безбедно утврден од страна на допир одредување на парче. Боја визија за висок контраст на бои и контраст чувствителност за модели со висок контраст. Помогнат на вашето бебе да развие рака, нога и око координација, да им помогне на вашето бебе расте.Функција : 1.Помогнат на вашето бебе да развие рака, нога и око координација, да им помогне на вашето бебе расте.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа