Gripper 3025 6 Камера Монтирање На Комплет

Gripper 3025 6 Камера Монтирање На Комплет

DEN 3753.12

Достапност

6.6 фунти капацитет.вклучува 6 вакуум чаша со заштитна маска.вклучува manfrotto 3025 3d главата. 1/4-20 камера вратоврска надолу завртка. "Не мајмун околу со замена!Ова е оригиналниот Filmtools Gripper 3025 6"" вакуум/ вшмукување чаша камера планината со сребро метал планината е совршен за филмски и видео камери, DSLRs, домет и camcorders со стандардна 1/4-20 тема receptacle база.Dslr фото Videographers сега може да се изврши слабо автомобил внатрешни работи снимки со ""Биг-Студио Изгледа"" со тркалање на страна на прозорецот до 6"" и место на Filmtools Gripper 3025 камера планината на надворешната површина, со гледајќи во камерата.Ние препорачуваме користење на далечинскиот микрофони за најдобри звуци.На Filmtools Gripper 3025 има многу карактеристики на tripod, но е наменета за луѓе во движење!Бидејќи тие се закачите и пуштање во секунди, тие можат да се движат брзо и од едно до друго место на autos, RV е, чамци, windows, countertops..буквално секој мазна, не-porous површина!На гумена подлога wonï¾ не март или оштетување на повеќето површини.Копчиња на главата обезбеди бесконечна позиционирање и контрола за поместување и panning камери, домет и camcorders.Пролет-избалансиран пумпа обезбедува во согласност вакуум ниво и црвена линија индикатор предупредува ако постои некоја капка во држење на моќта.Само неколку потези на клипот ќе го отстрани воздух од помеѓу планината е вакуум подлога и зголемената површина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�