Силиконски Целосна Покривајте Телефонот Случај Силикони Shockproof Телефон Случај iPhone 12 Случај Полно Тело за Заштита на Течни Мека Микрофибер Поставата за iPhone 12 / iPhone 12

Силиконски Целосна Покривајте Телефонот Случај Силикони Shockproof Телефон Случај iPhone 12 Случај Полно Тело

DEN 239.76

Достапност

【Компатибилен за i Phone 12/iphone 12 про】 : Perfetctly одговара за i Phone 12/iphone 12 про Случај едноставен дизајн за зголеми перформансите, muiti бои може да избор,дупка на задната страна на телефонот случај не е празен, и таму е проѕирно стакло (што може да се забележи на Apple Логото). 【Трајни Течни Силикони】:Оваа i Phone 12 случај е направен од врвен квалитет и еколошки течни силикони, која е мазна допирање, анти-отпечатоци од прсти и shockproof.Тоа е лесно да се чисти можат да се користат влажна партал да ги исклучите прашина и нечистотија. 【Полно Тело за Заштита на】 : Ова силикони случај ќе го заштити вашиот телефон и од удари, вдлабнатини и гребнатини.Микрофибер поставата provids двојна заштита и да се избегне Гребење вашиот iphone тело. 【Совршен Подарок 】 : Одлична за РОДЕНДЕН ПОДАРОЦИ за своите сакани и подароци за време на сезона – ОСОБЕНО БОЖИЌ и другите ПРАЗНИЦИ!. 【Забелешка】 : Кавга без ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ во текот на гаранција без да се вратат. - Телефонот случај е направен со течни силикони дека е мазна допира.површината е мазна како бебешка кожа.И тоа е со мека микрофибер крпа поставата перница за да се заштити вашиот i Phone 12/iphone 12 про. -Дупка на задната страна на телефонот случај не е празен, и таму е проѕирно стакло (што може да се забележи на Apple Логото). - Силиконски материјал има добра еластичност.Телефонот случај направени со силиконски има добра амортизира ефектот да се заштити телефонот многу добро од шокантни и пуштање.Детали : Компатибилен со i Phone 12/iphone 12 про 6.1 инчи [2020 Ослободување].


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр