Bluetooth Слушалки Над-Уво, Zihnic Количка за Безжични и Жичани Стерео Слушалки Micro SD/ТФ, FM за Мобилен Телефон,КОМПЈУТЕР,Мека Earmuffs &мала Тежина за Продолжен Носи(Розово Злат?

Bluetooth Слушалки Над-Уво, Zihnic Количка за Безжични и Жичани Стерео Слушалки Micro SD/ТФ, FM за Мобилен

DEN 623.76

Достапност

Супер меки меморија-протеин пена за кожа earmuffs и headbands придонесе за максимална удобност, без оглед на тоа колку долго ќе ги користите.Само излизгајте го копчето за вклучување/исклучување копче и слушалки ќе бидат подготвени да го спарите режим.По 20 часа на изведба, можете да се префрлите на жичен режим и уживајте во вашата музика НОН-СТОП.Вие не треба да се грижите за моќ недостиг проблем за долго travel. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】 : Zihnic слушалки се изградени од материјали што се исклучително убаво на допир, која обезбедува модел премиум outlook.By изборот Zihnic, Ќе се покриени со 12 месеци гаранција и 100% задоволството на Клиентите во прилог на 24/7 Поддршка на Корисниците на услугата. 【ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА и ДВОЕН РЕЖИМ】 : Zihnic Слушалки се Батерија. 【НЕВЕРОЈАТЕН ЗВУК ПРОИЗВОДСТВО 】 : Висока Дефиниција Стерео Слушалки, специјално развиен софтвер и намалување на шумот технологија со цел да се спречи вас од греење амбиентални звуци и прави да се фокусираат на она што сакате да слушнете.Zihnic е најдобар избор за патување, спорт и секојдневна употреба од страна Унисекс Деца, Тинејџери и Возрасни. 450m Ah батеријата, 14 часови на музика време, 2,5 часа Брзо Charing. 【ИЗГРАДЕН ЗА ВАШИОТ COMFORTABILITY 】 : На Earmuff е изработен од вештачка кожа, обезбедување траен удобност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту